با سلام :)
چند روزی بود نمیتونستم صمدستان را آپ کنم واسه همین اومدم باز از آموزش های حرفه ای کانتر سورس را براتون قرار بدم. امروز میخوام بهتون صلاح های B-3 تیم Tو CT را معرفی کنم :) وقتتون رو زیاد نمیگیرم حدود 10 الی 20 ساعتی :|

***

  • INGRAM MAK-10

قیمت : 1400$

کشور سازنده : آمریکا

تعداد خشاب : 30

قدرت پوزه : 584 ژول

کالیبر : 45. ACP

وزن پرتابه : 15.2 گرم

وزن صلاح : 3.82 کیلو گرم

توضیحات : صلاح شماره یک و فقط در تیم T موجود هست. قدرت زیادی نداره و زیاد از این صلاح استفاده نمیکنند. بهتون پیشنهاد نمیکنم که از این صلاح استفاده کنید ولی یکی از مزیت هایی که داره مخصوص Rush کردن و جنگ نزدیک و روبرو میباشد و میتواند تاثیر گزار باشد ولی زیاد نه.

  • Steyr TMP

قیمت : 1250$

کشور سازنده : استرالیا

تعداد خشاب : 30

قدرت پوزه : 606 ژول

کالیبر : MM9

وزن پرتابه : 8 گرم

وزن صلاح : 1.3 کیلو گرم

توضیحات : صلاح شماره یک در تیم CT میباشد. نسبت به صلاح بالایی قدرت خوبی داره و دقت زیادی داره. این صلاح هم مخصوص جنگ نزدیکه حال میده از نزدیک شکم دشمناتو بشکافی :| .
  • HK MP5

قیمت : 1500$

کشور سازنده : آلمان

تعداد خشاب : 30

قدرت پوزه : 637 ژول

کالیبر : MM9

وزن پرتابه : 8 گرم

وزن صلاح : 3.42 کیلو گرم

توضیحات : این صلاح هم در تیم CT و هم در تیم T موجود است. میتونم بگم صلاحی فوق العاده قوی مخصوص زدن بیش از 3 نفر با عمل اسپری کردن :) ... خیلی صلاح خوبیه و این صلاح هم مخصوص زدن از فاصله های نزدیک میباشد و برای فاصله های دور قدرت چندانی ندارد. ولی به شخص خودم میگم از M4 تیم CT هم قوی تره :) و صلاح خودمه :دی.
  • HK UMP45

قیمت : 1700$

کشور سازنده : آلمان

تعداد خشاب : 25

قدرت پوزه : 625 ژول

کالیبر : 45. ACP

وزن پرتابه : 15.2 گرم

وزن صلاح : 2.27 کیلو گرم

توضیحات : صلاح موجود در هر دو تیم. نسبت به خود صلاح گلوله های بسیار سنگینی و کم بردی دارد. صلاح خوبی نیست نسبت به صلاح شماره دو و یک CT. و نه برای زدن فاصله های دور و نه نزدیک خوبه :(.
  • FN P90

قیمت : 2350$

کشور سازنده : بلژیک

تعداد خشاب : 50

قدرت پوزه : 465 ژول

کالیبر : 338. LAPUA MAGNUM

وزن پرتابه : 2 گرم

وزن صلاح : 3 کیلو گرم

توضیحات : خب این صلاح هم هم در تیم T و CT موجود هست. 50 تا خشاب داره و میتونه برای جنگ نزدیک بهتر باشه و در زدن فاصله های دور قدرت چندانی ندارد. دقت بالایی در جنگ نزدیک دارد.

نتیجه امروز در معرفی صلاح های B-3 این بود که : تمامی صلاح های B-3 مخصوص جنگ نزدیک و Rush کردن میباشد و برای زدن فاصله های دور این صلاح ها توصیه نمیشود.

خب این قسمت از آموزش ما هم تموم شد :) امیدوارم تونسته باشیم تا اینجا به شما کمکی کرده باشیم. از قسمت معرفی صلاح ها حدود 3 قسمت دیگه مونده تا تموم بشه :) بعد انشاءالله فیلم های خودم و فیلم های بهترین بازیکنان جهان را میزارم تا مشاهده کنید و حالشو ببرید :)
سوالی بود در خدمتم :)